BAŞKANIMIZ


Yönetim Kurulu Başkanı
Reşat GENÇTÜRK

TAKVİM

DUYURULAR

İESOB

KOSGEB BAŞVURU

KAMU İHALE KURUMU

İZMİR KALKINMA AJANSI

EXPO 2020 İZMİR

İZMİR BÖLGE PLANI

ALO GIDA HATTI

Basında Biz

Çamdibi’nde festival gibi bir kongre – Yeni Asır
Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası genel kurulunu şölen havasında gerçekleştirdi.

Çamdibi’nde festival gibi kongre yapılacak – Yeni Asır
Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yarınki genel kurulunda, konser ve folklor gösterileri yer alacak. Katılımcılara tavuklu pilav ve lokma ikram edilecek, oy kullananlara hediye verilecek.

Adaletsizliğe hiç teslim olmadılar – Hürriyet
Bosna Savaşı’nda 200 binden fazla Boşnak öldürüldü. Kalpleri Türkiye ile bir atan Boşnaklar, Türkiye’ye “Annesini hiç görememiş bir evládın hasreti” ile baktı.

Yapılandırması Bozulan Esnafa Yeni İmkan – Haberler.com
Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği panel ile esnaf sanatkarlarla vatandaşlar bilgilendirdi.5510 sayılı sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası kanunu doğrultusunda düzenlenen…

Çamdibi esnafı, SGK’nın “Beyaz Zarf”ından memnun – Yeni Asır
Bağ-Kur’lu oda üyelerinin ne zaman emekli olacağının tespit edilerek, kişilere en az 6 ay önceden mektupla bildirilmesi çalışması ilgi görüyor.

“Sosyal Güvenlik Kapsamında Kadınların Hakları” Paneli – Sondakika.com
Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İzmir Müdürlüğü işbirliği ile “Sosyal Güvenlik Kapsamında Kadınların Hakları” konulu panel düzenlendi.


Fatal error: Cannot redeclare excerpt() (previously declared in /home/u7414072/camdibiesnafodasi.org/wp-content/themes/camdibi/functions.php:5) in /home/u7414072/camdibiesnafodasi.org/wp-content/themes/camdibi/functions.php on line 15