BAŞKANIMIZ


Yönetim Kurulu Başkanı
Reşat GENÇTÜRK

TAKVİM

DUYURULAR

İESOB

KOSGEB BAŞVURU

KAMU İHALE KURUMU

İZMİR KALKINMA AJANSI

EXPO 2020 İZMİR

İZMİR BÖLGE PLANI

ALO GIDA HATTI

İş Kazası ve Meslek Hastalıkları
6 Temmuz 2012

Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığı tarafından kişisel koruyucu donanımların mevzuata uygunluk ve güvenlik yönünden denetimler yapılmaktadır.iş yerlerinde kullanılan satışı,ithalatı ve imalatı yapılan donanımların” güvenli” olması gerekmektedir. Ayrıca çalışanların ve üretenlerin korunması ile iş kazası ve meslek hastalıkların önlenmesine hizmet eden koruyucu donamımların olması hem çalışların hemde iş yeri sahiplerinin sorumluluğundadır.

İster üretici,ister satıcı,ister kullanıcı olun ekipmanların güvenli olup olmadığı öğrenmek için yetkili kurum olan www.isggm.gov.tr ve http://kkd.isggm.gov.tr adresinde yayımlanan şikayet/ihbar formu doldurularak yada alo 170 numaralı telefonu arayarak bildirimde bulunabilirsiniz. Çalışmalarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı, işletmelerimize eşit rekabet koşullarına sahip bir piyasa sunmak için güvenli ürün kullanımını destekliyelim.

Okunma Sayısı : 812
İş Kazası ve Meslek Hastalıkları Yorumlar


Fatal error: Cannot redeclare excerpt() (previously declared in /home/u7414072/camdibiesnafodasi.org/wp-content/themes/camdibi/functions.php:5) in /home/u7414072/camdibiesnafodasi.org/wp-content/themes/camdibi/functions.php on line 15